Audi servicerådgivare

Alexander Volmerdal

Alexander Volmerdal

Teamchef Audi Jönköping

Tel: 036-34 89 20
Fax: 036-34 88 55
alexander.volmerdal@atteviks.se

Matts Håård

Matts Håård

Servicerådgivare Audi Jönköping

Tel: 036-34 89 20
Fax: 036-34 88 55
matts.haard@atteviks.se

Angelina Caran

Angelina Caran

Servicerådgivare Audi Jönköping

Tel: 036-34 89 20
Fax: 036-34 88 55
angelina.caran@atteviks.se

Anna Rangstig

Anna Rangstig

Servicerådgivare Audi Jönköping

Tel: 036-34 89 20
Fax: 036-34 88 55
anna.rangstig@atteviks.se

Kasper Puleston

Kasper Puleston

Servicerådgivare Audi Jönköping

Tel: 036-34 89 20
Fax: 036-34 88 55
kasper.puleston@atteviks.se

Bente Düringer

Bente Düringer

Servicerådgivare Audi Jönköping (Föräldraledig)

Tel: 036-34 89 20
Fax: 036-34 88 55
bente.duringer@atteviks.se

Anders Bengtsson

Anders Bengtsson

Teamchef Audi Växjö

Tel: 0470-75 31 28
Fax:
anders.bengtsson@atteviks.se

Patrik Johansson

Patrik Johansson

Servicerådgivare Audi Växjö

Tel: 0470-75 31 20
Fax: 0470-278 79
patrik.johansson@atteviks.se