Service

Boris Brassel

Boris Brassel

Teamchef VW Växjö

Tel: 0470-75 31 23
Fax:
boris.brassel@atteviks.se

Carolin Danielsson

Carolin Danielsson

Servicerådgivare VW Växjö

Tel: 0470-75 31 20
Fax: 0470-278 79
carolin.danielsson@atteviks.se

Niclas Söderlund

Niclas Söderlund

Servicerådgivare VW Växjö

Tel: 0470-75 31 20
Fax: 0470-278 79
niclas.soderlund@atteviks.se

Ebba Wickström

Ebba Wickström

Servicerådgivare VW Växjö

Tel: 0470-75 31 20
Fax: 0470-278 79
ebba.wickstrom@atteviks.se

Emma Karlsson

Emma Karlsson

Servicerådgivare VW Växjö

Tel: 0470-75 31 20
Fax: 0470-278 79
emma.karlsson@atteviks.se

Anders Bengtsson

Anders Bengtsson

Teamchef Audi Växjö

Tel: 0470-75 31 28
Fax:
anders.bengtsson@atteviks.se

Patrik Johansson

Patrik Johansson

Servicerådgivare Audi Växjö

Tel: 0470-75 31 20
Fax: 0470-278 79
patrik.johansson@atteviks.se

Robin Nilsson

Robin Nilsson

Teamledare/Servicerådgivare Skoda/SEAT Växjö

Tel: 0470-75 31 20
Fax: 0470-278 79
robin.nilsson@atteviks.se

Börje Sandberg

Börje Sandberg

Servicerådgivare VW Transport Växjö

Tel: 0470- 75 31 33
Fax: 0470- 278 79
borje.sandberg@atteviks.se